Mobilje

Shitet nga: Rion 03 Mar 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shes: set per ulje, komode dhe llustere. Te gjitha 700 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim