Mobilje

Shitet nga: Mirlinda 17 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shes urgjent mobiljet shum pak Te perdorura ,tre tresha si dhe dy fotele.per me shum mundeni ti shikoni ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim