Mobiljet e qendrimit ditor

Shitet nga: Mensur Zenuni 22 Mar 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet e dhomes se dites, 3+2+1, te perdoruara shume pak dhe ne gjendje komplet te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim