Renovojm kauqa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ola 19 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Renovojm kauqa te gjitha llojet ekauqav si dhe kerika ju mir presum per qmim nvaret qysh lypet kauqi prej mishteris is rexhep rexha 045249186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim