Shesim te gjitha llojet e mobileve

Shitet nga: Mobileri 19 Pri 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shesim te gjitha llojet e mobileve dhe po ashtu bejm edhe riparimin e mobilieve per ma shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim