Shiten Mobilie per dhome ndeje

Shitet nga: Hyrmet 20 Dhj 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiliet per dhome ndeje:2 tresha 1 dysh dhe ni fotele.
Jane shume pak te perdorura dhe jane te mirembajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim