TAVOLINA MESI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EGFEDRI 05 Mar 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
prodhojm disa lloje te tavolinav te mesit. jan te klasit tpar. prodhojm sipas porosis. e veqant e ketyre tavolinav eshte ngjyra e cila eshte full shkelqim dhe kemi dizajne te veqanta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim