Tavolina e mesit dhe tavolinat 3-pjeseshe

Shitet nga: Muhamed 03 Maj 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   170 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Materiali : Dru origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim