Tavolina mesme

Shitet nga: Liridon 09 Shk 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet tavolina mesme per arsye te renovimit gjithqka esht ne rregull e re dhe shum e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim