Tepih

Shitet nga: Kushtrim 04 Nën 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   90 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet tija si e re pa asnje verejte shum pak e perdorur. Per me shum kontako mun dhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim