Ulse dhe komod

Shitet nga: Faruk 07 Tet 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shes ulese te simpos 2 treshe 1 dysh 2 fotele dhe komoden per tv jan shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim