Urgjent shiten treules dhe dyules shume modern v..

Shitet nga: Bujar 14 Maj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Treulesi dhe Dyulesi , jane shume te pershtatshem per tu ulur dhe shume elegant dhe nuk jane prodhim privat,,
DIMENZIONET JANE : Treulesi ka gjatesi prej 220 cm dhe gjeresi prej 98 cm
Dyulesi ka gjatesi prej 164 cm dhe gjeresi prej 98 cm


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim