mobile

Shitet nga: mobile 11 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Mindera per sallone Ondulimi si dhe per shtepi
3+2+1 qmimi 400 euro
Tel 045 657 940
Viber +377 45 657 940
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim