mobile

Shitet nga: toli 24 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
mobile prodhojm me porosi si dhe riparojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim