mobilje salloni

Shitet nga: indrit 21 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile salloni nje 3 nje 2 she 4 fotele jan te mira dhe te ruajtne
Numrat kontaktues 045 386 412 , 049 311 163
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim