shitet kuzhina edhe kauqat shum lire

Shitet nga: goni 22 Gsh 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
shesim kuzhinen pa teknik 4 metra dhe kauqat 3 -2 - 1 qmimi simas marrveshjes qmimi shume i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim