ulset per dhom dite 2treulsa 1dyules 2fotele dhe..

Shitet nga: bekim elezi 08 Shk 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 2treulsa 1dyules 2fotele ulset kan edhe mbulesat dhe komoden per telivizor treulsat mund te perdoren edhe si shtrat gjumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim