PERDE ZEBRA ROLO ZEBRA

Shitet nga: lulzim 14 Shk 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE ZEBRA ROLLER I DYFISHT NGA MATERJALI KOMPLET I KORESE SE JUGUT ME QMIM 23 EURO METRA KATROR POR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET MUNDENI ME I MARE ME QMIM SHUM TE LIRE VETEM 18 EURO METRA KATROR. .KEMI SHUM DEZENE DHE LLOJE TE MATERJALEVE..
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN
KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.

PUNEN BESOJANI VETEM PROFESIONISTVE
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA VETEM 23 EURO METRA KATROR..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim