PERDE TRAK

Shitet nga: lulzim 07 Shk 07:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE TRAK 7 EURO METREN KATROR KU MATJEN TRANSPORTIN DHE MONTIMIN DUHET TA BENI VET.NQOFSE I MASIM TRANSPORTOJM DHE I MONTOJME NE ATHERE QMIMI ESHTE 9 EURO METRA KATOR
NQOFSE I KENI TRAKAT E DEMTUARA NE MUND TI NDROJME VETEM 6 EURO METREN KATROR..
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
KEMI EDHE ROLETA TE JASHTME KLASIKE VETEM 22EURO METRA KATROR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim