Perde

Shitet nga: Xxxxxx 07 Mar 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten perde per shtepij me lloje te ndryshme si tyl keten markizet etj . Qmimi per meter gjatesi eshte prej 3.00€ deri ne 25.00€ me shumic edhe ma lir, Ka arritur koleksioni i ri 2017 me ngjyra te ndryshme me qmimi shum te lira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim