Perde

Shitet nga: shpend 20 Dhj 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
I shes perdet.2 par perde te 2 par nisoj jon. Njona esht 8 metra tjetra esht 3 metra.. kurse kto dyjat jon ka 6 metra 80 ero...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim