Qilyma

Shitet nga: antk 14 Gsh 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Qilyma gjatesia 3.50cm X 1.80cm 40 Euro Viber + 37745906326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim