ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro

Shitet nga: METI AGENCY Dje 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME
SI DHE PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
DHE SHUM LLOJE TJERA...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim