ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI40 EURO

Shitet nga: metin Sot 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME
SI DHE PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
DHE SHUM LLOJE TJERA...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim