ROLO PERDE

Shitet nga: lulzim 07 Shk 07:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PUNOJME ROLO PERDE KEMI ZGJEDHJE TE MADHE TE NGJYRAVE DHE MATERJALEVE .QMIMIM ESHTE PREJ 13 EUROVE E ME LARTE.KEMI MATERJALE NGA MALEJZIA DHE TAIWANI.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESSIONALIZMIN TONE.
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA 38 EURO METRA KATROR NGA ALUMINI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim