Roleta te mbrendshme

Shitet nga: fisnik 20 Gsh 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
7 copa 120.140 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim