Shiten 2 tepiha

Shitet nga: Zyraje 24 Jan 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet 2 tepiha . Dimensionet 2 x 1.5 . Jane ne gjendje te rregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim