Tepih

Shitet nga: Rija 22 Tet 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepihi per femij, jan shum pak te perdorur qmimi i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim