Tri tepija

Shitet nga: Ibadete 08 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tri tepija me qmim mjaft te volotshem njera osht hali dhe dy tjerat jon te njejta.pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim