ZBRITE ROLETE ALUMIN ME IZOLIM VIBER 0038344171866

Shitet nga: Burim Dje 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Rolete Alumini me izolim MATERJAL GJERMAN
rolete pvc plastik
MATERJAL GJERMAN
viber 0038344171866 VEREJTJE KUTIJA ALUMIN JO LLAMARIN QOJM EDHE NE ZVICERR ROLETE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim