Rafta per butik

Shitet nga: Nazmi 26 Maj 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes rafta per butik jan ne gjendje te mir nuk jan te demtuar, poashtu kam edhe kukullat per butik te femrave 20 trupa te shkurt, poashtu kam dhe mall per butik te femrave.

Nr viberit +37745565277
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim