Inventar nga 100% druri i arrë pa pjesë të iveri..

Shitet nga: Berat Alili 13 Mar 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Rafte të ndryshme
dru arre i plotë (dru masiv) në modë dhe me mundësi të lehtë qmontimi pa bulona. pjesë e veqante per vendosjen e Televizionit , te resiverit, te DVD-se, inventari eshte nje gjendje te mire dhe i pademtueshem nga insektet, poashtu me garancion jetëgjatesie!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim