Inventar

Shitet nga: Endrit 16 Sht 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Rafte të ndryshme
Inventar lokali vetem regallat, reklamat dhe dritat ... 1300€
Po edhe malli argjend dhe byzhuteri cmime te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim