Rafti per roba dhe Kepuca

Shitet nga: Avni 16 Qer 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shitet Rafti per rroba dhe kepuc, Rafti esht i ri,arsyeja pse e shes esht se hapsira e koridorit esht i ngusht.
205cm X 140cm

Per ma shum lajmro ne nr:

Ipko 049545045
Viber +38649545045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim