Dekorime te ndryshme

Shitet nga: Afrim 15 Gsh 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
shiten faqe te gurve mw
dimenzione 25cm gjata qe perdoren mbrenda dhe jasht objektit jan te prodhuara me ciment,zall,dhe adetiv qe e rrit forcen e tyne,ku gjat prodhimit behet edhe vibrimit ne makina speciale per keto,jan testuar ne -50c dhe +100c ku ju garantojm me vite per cilesin e saj ,ngjyrat zgjidhen sipas deshires se klientit ku ndryshon ne qmim, qmimi i ofruar perfshin vetem ngjyren e bardh dhe kushton 18 euro m katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim