Dyer dhe dritare nga druri slloven

Shitet nga: avni 04 Shk 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shes dyer dhe dritare nga druri.jane te nje kualiteti te larte.te ardhura nga sllovenija.shum pak te perdorura dhe ne gjendje shum te mire
60 euro dritaret dhe 40 euro dyert. Ne dispozicion jane 4 dritare dhe 4 dyer. Dimensione standarte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim