EGFEDRI, Shkall dhe gilindera

Shitet nga: Razim 08 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Punojm shkall me material special .. i ngjashem me laminat por eshte i presun ne 3 cm trashesi .. punojm gilindera te kombinuar alumin dhe dru . po ashtu vetem dru dhe vetem alumin . TE GJITHA PRODHIMET TONA MUDENI ME I PA NE FACEBOOK .. FUTUNI NE KET LINK http://www.facebook.com/egfedri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim