Inventar per Embeltore me komplet pajisjet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Laura Company 10 Mar 12:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
dyqan embeltore me komplett paisjet prej Gjermanise me zentral ftofje dhe me Karriga e tavina komplett

Me shume ne facebook

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim