Karriga per frizer

Shitet nga: caki 29 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
I kam 2 karriga per frizer jan ne gjendje te mir sepse i kam perdorur vetem 1 vit e gysme.Jan shum statike dhe te veshura me lekure.Per me shum informata kontaktoni ne telefon:044 543 935. me duhen urgent ti shes...Ne Ferizaj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim