Kauqa paradhoma kuzhina tavolin me 6karrika

Shitet nga: Detjon 19 Pri 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Dy kauq treuls dhe dyuls ne gjendje perfekte ,paradhoma gjithashtu me dimenzion nimeter e nizet me dy metra lartsi kuzhina pa maqin te enve se nfoto esht me maqin tavolina bukes me gjasht karrika

Kuzhina-130
Tavolina me 6karrika-120
Paradhoma-50
Kauqat te dyt-90
Tavolinat treshe 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim