Kauqa

Shitet nga: Mustafe 01 Pri 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Kauqat jane ne gjendje te rregullt!

Kauqat jane:
2 kauqa 3-she
1 kauqe 2-she
Si dhe nje fotele.

Kauqat 3-sha shtrinen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim