Kolltuqe

Shitet nga: shemsi bejta 12 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
shes kolltuqet 3-sh, 2-sh dhe dy fotele 3-shi mund te shfrytzohet per fjetje.jane te reja shum pak te shfrytzushme. Na kontaktoni edhe nepermjet viberit . çmimi i diskutushem. Shemsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim