Komplet mobilet

Shitet nga: Mentor 27 Jan 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
2 Kauqat 1 Regalli 2 Tepiha Mobiljet shiten edhe ndaras qmimi i diskutueshem. Te gjitha Kauqat, Regalli edhe Tepihat, jane prodhim nga Simpo jane te mirembajtura jashtezakonisht mire dhe shiten me cmime super te volitshme. Te interesuarit mund te me kontaktojne ne numrin e telefonit viber +37744757212 nga ora 09.00-22.00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim