Mbajtese e pijeve aloolike

Shitet nga: a 19 Pri 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Mbajtesja ka edhe rrotat dhe mund te ec neper dhome ,mund te perdoret edhe per ushqim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim