Mbulojm tarasa te shtëpive, veranda dhe bunara..

Shitet nga: Mobileria BLINI 13 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Mobileria Blini është një firmë Kosoves me seli në dardani,Komuna e Ferizajit e cila me seriozitetin më të madh,bënë prodhimi Terasave dekorative,veranda,restaurante ,dyer nga druri,bunar. Të gjitha këto elemente punohen nga druri masiv me kualitet të lartë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim