Mobile Kuzhina Dhoma gjumi komoda para dhama

Shitet nga: mobirerija Albi 10 Shk 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Mobile Kuzhina Dhoma gjumi komoda para dhoma dhoma per femij tavolina si dhe sende me porosij
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim