Mobile

Shitet nga: Mobilerija ALBI FERIZAJ 04 Shk 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Prodhojm Mobile gjitha lloje Dhoma Gjumit dhoma Femijve Kuzhina me porosij Komoda TV Paradhoma si dhe qdu sende mobileve sipas porosis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim