Mobileria Enesi

Shitet nga: Mobileria Enesi 14 Nën 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
* Ndërmarrja "Mobileria Enesi" ofron me porosi të gjitha llojët e mobijeve të prodhuara me matreal cilësor dhe me qmim të volitshëm !
Punojmë : - Kuzhina - Dhoma gjumi - Paradhoma - Regalla ...
Dhe shumë lloje tjera të mobiljeve ...
*Na kontaktoni në :
+377 44 547 936 ; +377 44 219 571
mobileriaenesi@hotmail.com
mobileriaenesi@gmail.com
*Na ndiqni në ;
mobileriaenesi.weebly.com
facebook - Mobileria Enesi
twitter - Mobileria Enesi
youtube - Mobileria Enesi
instagram - mobileriaenesi .
Faleminderit për mirkuptim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim