Mobilje Komplet

Shitet nga: muhamet 27 Pri 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shitet kauqi i Lekures me gjith Tavolin Regall dhe nje tv Orion jon jon shum pak kte perdorura afer 3 muaj'
Arsyja e Shitjes esht *Ngjyra* mos Pershtatja e Rregullimit te Dhomes dhe tani me kan mbet Tepric'

QMIMI FIKS 160EURO KOMPLET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim