Mobilje set (1,2,3) dhe Kamin me furrë pjekjeje

Shitet nga: Shpejtim 27 Shk 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
- Mobilje 1-2-3 janë nga Shtofi me ngjyrë të kafët,


- Kamin me (furrë pjekjeje 40cm gjeresi dhe 50cm gjatesi)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim